(0322) 224 36 08 - (0532) 551 29 86

Sosyal Medyada Biz}

Stand Malzeme Taşımacılığı

Stand Malzeme Taşımacılığı

Standart taşımacılık paketimiz ilk etapta en fazla kullanılan bir pakettir. Özellik bazında ise bakıldığında içerisinde birkaç temel taşımacılık şartlarını yerine getiren bir oluşum vardır.

Standart paket içerisinde bulunan hizmetler şu şekildedir.

Eve ekspertiz gönderilmesi,

Fiyat ve zaman alınması,

Tüm ürünlerin ambalajlanması,

Kırılacak eşyaların fıçılar içerisine yerleştirilmesi,

Kaza ve diğer sorunlara karşı sigortalama yapılması..

Yukarıda görebileceğiniz üzere bir taşımacılık noktasında olması gerekenlerin tamamını sunan standart paket ayrıca birçok ekstra ile sizlerin daha rahat taşımacılık hizmeti almanıza imkân tanımaktadır.

Firmamız içerisinde bulunan diğer paketler ile hizmet kalitesinde artışa gidebileceğiniz gibi firma tarafından sunulan birçok hizmete de ücretsiz olarak yararlanma imkânına kavuşacaksınız.

Standart paket kullanan birçok müşterimiz kısa sürede evlerini taşımız, deneyimli kadromuz ile istediği değerde bir hizmet almıştır.

Bu sayede firmamızın en fazla istenilen paketlerinden birisi olan standart paket bir alt paket olarak görülmemelidir. Piyasada hizmet sunan birçok firmanın en üst düzey hizmeti bile birçok noktada standart paketimiz seviyesine gelememektedir. Bu noktada gönül rahatlığı ile standart paketimizi seçebilirsiniz.

06 Haziran 2013
1.366 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN