(0322) 224 36 08 - (0532) 551 29 86

Sosyal Medyada Biz}

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı

Evden eve nakliyat Adana firması olarak müşterilerin en büyük korkusu olan piyano taşımacılığında sizlere güven sunuyoruz.Bazen özel ürünler daha özel bir çalışma ve taşıma isterler. Bu ürünlerden bir tanesi de Piyano adını verdiğimiz müzik aletidir.

Piyano içerisinde bulunan teller ve birçok rezonans nedeniyle oldukça hassas olan bir müzik aletidir. Bu sebeple taşınması çok daha dikkatli ve meşakkatlidir.

Firma olarak bu durumlar göze alınarak paketleme işlemleri yapılmakta ve en uygun şekilde hasarsız taşınması sağlanmaktadır. Ayrıca firma olarak bu önlemlerin yanında herhangi bir soruna karşı ürün sigortalaması da yapılmaktadır.

Piyano değerine bağlı olarak 8.000 TL ile 200.000 TL arasında değişen sigortalar ile ürünlerinizin başına gelecek herhangi bir zarar anında karşılanabilmektedir.

Piyano taşımacılık hizmetlerinde sorun yaşamamak, ürünün taşıma sonrasında kullanılamaz hale geldiğini görmemek için işinin ehli olan firmaları tercih etmenizde fayda bulunmaktadır.

Yıllardır içerisinde bulunduğumuz nakliyat sektörü içerisinde bu ürünlerin nasıl paketlenecekler, nasıl taşınacakları, nasıl teslim edilecekleri gibi birçok konuda deneyim sahibi olmuş olan ekiplerimiz işlemlerini hızlı bir şekilde yapmakta ve piyanonuzu istediğiniz yere teslim etmektedir.

06 Haziran 2013
1.280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN