(0322) 224 36 08 - (0532) 551 29 86

Sosyal Medyada Biz}

Para Kasası Taşımacılığı

Para Kasası Taşımacılığı

Para Kasaları, ATM cihazları, Güç Kaynakları, Matbaa Makinaları, Hastane Cihazları gibi bazı ürünler orta veya küçük ebatta olmalarına rağmen aşırı ağır bir yapıya sahiptirler.

Bazısı çalınmamak için ağır yapılırken, bazısı içindeki ürünlerin ağırlığı sebebiyle yerinden kalkamaz halde üretilmektedir.

Ağırlık bazlı olarak ele alındığı için bu ürünlerin yerinden kaldırılması ve taşınması oldukça sorunlu ve zorlu bir çalışmadır.

Firma olarak dileyen müşterilerimize bu tarz ağır ürünlerin taşımacılık işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktayız. Bu sayede birçok kişi ve firma tarafından gönderilmesi dahi istenmeyen ürünlerin taşımacılık işlemlerini yaparak sizlere kaliteli hizmet, sorunsuz çalışma gibi bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Bu tarz ürünlerde deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar sonucunda ürünlerin zarar görmeden, düşürülmeden, çizilmeden yada başka sıkıntılara maruz kalmadan ulaşımının yapılması sağlanmakta ve sizin memnuniyetiniz bize iyi bir ödül olmaktadır.

Boyut olarak küçük ancak ağırlık olarak dengesiz olan bu ürünlerin taşıma işlemlerini kurumsal yapımız içerisinde bulunan ekiplerimiz çok kısa süre içerisinde yapabilmekte ve size hızlı hizmetin keyfini çıkarmak kalmaktadır.

06 Haziran 2013
1.533 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN